Pierwszy Dzień Wiosny połączony ze śniadaniem wielkanocnym

W tym roku 21 marca był dniem szczególnym, ponieważ obchodziliśmy wtedy Pierwszy Dzień Wiosny oraz wspólnie zasiedliśmy do wielkanocnego śniadania.

Nasze świętowanie rozpoczęliśmy od spaceru z Marzanną ulicą Ozimską w Chrząstowicach, głosząc wszystkim nadejście wiosny. Następnie w ogrodzie przedszkolnym dzieci śpiewały piosenki o wiośnie, prezentując wykonany gaik. W tym czasie zajączek wielkanocny ukrył dla dzieci prezenty, dlatego prędko udaliśmy się na ich poszukiwanie. Znaleźliśmy je na boisku i wraz z nimi wróciliśmy do przedszkola na wspólny wielkanocny posiłek.

Pogoda tego dnia wyjątkowo dopisała, promienie słońca ogrzewały nas podczas spacerów i zabaw, więc i uśmiech był nieco szerszy niż zazwyczaj.