Zakończenie roku szkolnego

15 czerwca 2022 odbyło się oficjalne zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły. Zakończenie zorganizowane zostało w gospodarstwie agroturystycznym GIPROL w Staniszczach Małych. Uroczystość rozpoczęła się od występów dzieci z grupy starszej i młodszej: dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz przedstawiły układy taneczne. Następnie złożono serdeczne podziękowania rodzicom za całoroczną współpracę, a także nauczycielom i pracownikom przedszkola. Po oficjalnej części uroczystości przyszedł czas na poczęstunek oraz zabawę. Dzieci miały okazję uczestniczyć w warsztatach zorganizowanych przez pracowników gospodarstwa oraz jeździć na gokartach. Serdecznie gratulujemy tegorocznym absolwentom i życzymy powodzenia w szkole :)