Pierwszy Dzień Wiosny

Żegnamy zimę i witamy wiosnę - 21 marca to dzień, na który długo czekają miłośnicy cieplejszych i dłuższych dni. Dzieci z naszego przedszkola wspólnie pożegnały zimę - w ogrodzie słychać było skandowanie "precz zimo zła" oraz "witaj wiosno". Wykonana przez średniaki Marzanna została w tym roku rozebrana na części, a poszczególne elementy wrzuciliśmy do odpowiednich pojemników na odpady, by nie zanieczyszczać środowiska. Mamy nadzieję, że takie pożegnanie również zagwarantuje nam przyjście wiosny ;) Przedszkolaki brały także udział w poszukiwaniu gaika, który przygotowały i udekorowały dzieci z grupy maluchów. Razem z nim czekał na wszystkich prezent-niespodzianka - kosz pełen słodkości, którymi każdy mógł się poczęstować. Mimo psotnej pogody nie zabrakło dziś dobrej zabawy i uśmiechów na twarzach dzieci.